GamerMarkt
Oyunlara Gözat

Epic Games Hesap Satışı

BETASatıcı Durumu Filtrele

Platform Filtreleyin

En Popüler Oyunlarla Dolu Bir Epic Games Hesabını Nasıl Bulabilirim?

Epic Games, bir oyun geliştiricisinden çok daha fazlası... Artık Epic Games'in bilinen oyunları sadece Fortnite'dan ibaret değil. Epic Games, Steam ve Origin gibi büyük firmalarla rekabet etmek için oyun dağıtım pazarını da fethediyor. Epic Games'in oyuncuları cezbetmek için ne yaptığını tahmin edebiliyor musunuz? İlginç bir şekilde her hafta normalde paralı olan oyunlar Epic Games mağazasına ücretsiz olarak ekleniyor ve eklenmeye devam ediyor. Bu nedenle Epic Games'te bir hesap satın almak aynı zamanda bu girişimi desteklemek ve ücretsiz oyunları kaçırmamanızı sağlayacaktır.

GamerMarkt, doğru hesabı aramanız için en doğru adrestir. Oyun koleksiyonlarına ve DLC paketlerine göre değişen çok çeşitli Epic Games hesap ilanları sitemizde mevcuttur. Gördüğünüz tüm hesaplar, onaylanmış olup sadece alımınız sonrası ekibimiz tarafından size aktarılmayı bekliyorlar. Bu durumda size sadece satın al tuşuna basmak kalıyor!

İstediğim Gibi Bir Epic Games Hesabını Nasıl Satın Alabilirim?

Epic Games hesabıyla, oyunları yüklemek için strese girmenize gerek yoktur. Ücretsiz haftalık teklifleri favoriler listenize ekleyerek kitaplığınızı genişletebilirsiniz. Epic Games, çeşitlilik açısından büyük ve her türden yeni oyunları piyasaya sürüyor.

Kendime en uygun Epic Games hesabını nasıl bulabilirim diye merak ediyorsanız, işte birkaç öneri:

Epic Games hesaplarını satmanın yanı sıra, ödemenizden sonra hesabınızın size aktarılması konusunda da yardımcı oluyoruz. Her şey tamamiyle GamerMarkt güvencesi ile yapılır.

Epic Games'in Ücretsiz Dağıttığı Popüler Oyunlar

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

Anında Teslimat
Satın aldığınız hesaplar ödeme yapıldığı anda tüm bilgileri ile birlikte teslim edilmektedir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz