GamerMarkt
Oyunlara Gözat

Zula Hesap Satışı

BETA


Satıcı Durumu Filtrele

Susturma Filtrele

Lig Filtrele

Zula Hesabı Satın Al

Zula, online olarak oynanan yerli yapım FPS oyunudur. Maceranın ve eğlencenin tadına varmak için vakit kaybetmeyin! Çeşitli karakterlerin yer aldığı oyunda, oyunu indirip üye olduktan sonra dilediğiniz karakteri seçerek sizde savaş meydanındaki yerinizi alabilirsiniz. Birbirinden özel karakter tasarımlarıyla oynayabilir, oyun içerisindeki geliştirmeler ve silahlar ile karakterinizi güçlendirebilirsiniz. İster ölüm maçı ister rekabetçi oyun modlarında Zula oyun yeteneklerinizi rakiplerinize gösterin.

Zula hesabını satmak mı istiyorsun? Profesyonel hizmeti sana getiriyoruz! Hızlı, güvenilir ve kaliteli şekilde Zula hesap alışverişi için doğru yerdesin. Hesap oluşturarak sitemize kaydolabilir ardından satıcı paneline erişerek Zula hesabını satmak için ilan ekleyebilirsin!

Zula Hesap Satışı

Türkiye'nin en güvenilir ve en yenilikçi oyuncu platformunda Zula hesap satışı yapmak oldukça kolay. Listelenen hesapların bilgileri, otomatik olarak GamerMarkt'ın özel sistemi tarafından satışa sunulmaktadır ve satıcıların hatalı işlem yapmasının önüne geçilmektedir.

En değerli silahların, desenlerin bulunduğu Zula hesaplarını uygun fiyata güvenilir hizmet kalitesiyle satın alabilirsiniz.

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

Anında Teslimat
Satın aldığınız hesaplar ödeme yapıldığı anda tüm bilgileri ile birlikte teslim edilmektedir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz