GamerMarkt
Oyunlara Gözat

Clash of Clans Hesap Satışı

BETA


COC Hesap Satışı

COC; Clash of Clans oyununun kısaltılmış versiyonudur. Clash of Clans; dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarının başında gelmektedir. Her oyunda olduğu gibi Clash of Clans’ta da hesap satışı yapılmaktadır. Clash of Clans'ta farklı liglerin, farklı kupaların farklı özellikleri bulunmaktadır. Clash of Clans'taki her lig için hesap satışı söz konusu olmaktadır. Şampiyon lig, gümüş lig, usta lig, altın lig, kristal lig ve farklı liglerdeki hesapların satışı sayesinde oyuncular, tam anlamıyla Clash of Clans keyfi yaşamaktadırlar.

Clash of Clans Hesap Satın Al

Online oyunlarda başarılı olmak, gerçekten kolay değildir. Oyuncular, ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar, bir türlü istedikleri seviyeye gelemezler. Bilhassa, Clash of Clans gibi dünya çapında oynanan bir oyunda başarılı olmak isteyen oyuncular, ellerinden geleni yapmaktadırlar. Clash of Clans'ta başarılı olmanın yollarından birisi de güçlü bir Clash of Clans hesabına sahip olmaktır. Hazır hesaplar sayesinde oyuncular, istedikleri noktaya rahatlıkla gelmektedirler. Clash of Clans hesap satışı için en doğru adreslerden birisi, GamerMarkt olarak bilinmektedir. GamerMarkt'ta yer alan hesaplar, fiyat aralıkları başta olmak üzere belediye binası ve inşaatçı üslerine göre sıralanabilirler. Clash of Clans'ta satılan her hesabın farklı özellikleri yer almaktadır. Fiyatlar da hesabın özelliklerine göre şekillenmektedir. Örneğin, şampiyon lig 186 levelda yer alan bir hesabın sahip olduğu özellikler çok farklıdır. Bu tip bir hesapta 11 tane belediye binası, 8 tane inşaatçı üssü, en yüksek levelda barbar kral, okçu kraliçe, büyük koruyucu, savaş makinesi yer alabilir. Bu özelliklere sahip bir hesabı satın almak için gereken bütçe biraz yüksek olacaktır. Ancak, gümüş lig 78. levelda yer alan bir hesabın özellikleri nispeten daha azdır. Bu tür bir hesapta, sekiz belediye binası, iki inşaatçı üssü, düşük barbar kral seviyesi bulunabilir. Ayrıca, her hesapta okçu kraliçe ve benzeri özellikler bulunmayabilir. Bu hesabın sınırlı özelliklerinden dolayı fiyatının düşük olması normaldir. Clash of Clans'ta hedefini yükseğe koyanlar, özellikleri daha fazla olan, daha yüksek ligde ve seviyede bulunan bir hesabı satın alabilirler.

COC Hesap Satın Al

COC hesap satışı konusunda bilhassa internette çok fazla alternatif bulunmaktadır. Ancak, bu tip satıcılar genel olarak güvenli değildir. Çünkü, hesabımı satacağım bahanesiyle insanları dolandıran kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Bu bağlamda, garantili bir şekilde hesap satan sitelere yönelmek gerekir. GamerMarkt; COC hesap satışında en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Satılan hesapların hangi özelliklere sahip olduğu söyleniyorsa satın alındığı zaman da aynı özellikleri yer almaktadır. Bunun dışında, COC hesap satışında dikkat edilmesi gereken bir diğer mevzu, işlemin en hızlı şekilde yapılmasıdır. Ücretsiz isim değiştirme hakkının olduğu kahraman, büyü, birlik ve inşaatçı birlik özelliklerine sahip olan hesaplar, en kısa sürede satın alınabilmektedir.

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

Anında Teslimat
Satın aldığınız hesaplar ödeme yapıldığı anda tüm bilgileri ile birlikte teslim edilmektedir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz