GamerMarkt
Oyunlara Gözat
Clash Royale Hesap Satışı


Satıcı Durumu Filtrele

Ücretsiz İsim Değiştirme Hakkı

Arena

Clash Royale, Supercell'in tescilli markasıdır ve GamerMarkt'ın Supercell ile hiçbir bağlantısı yoktur.
GamerMarkt yalnızca, oyuncuların oyun hesaplarını listelemesini ve satmasını sağlayan bir platformdur.

CR Hesap Satışı

Clash Royale; dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan oldukça popüler bir oyundur. Clash Royale'de başarılı olmak gerçekten zor olduğu için Clash Royale oyuncuları, başarılı olabilmek adına farklı yöntemler denemektedirler. Bu bağlamda, Clash Royale hesap satışı ön plana çıkmaktadır. Clash Royale hesap satışı sayesinde Clash Royale oyuncuları, aradıkları seviyeye zorlanmadan sahip olma şansını yakalamaktadırlar. Clash Royale hesap satışı konusunda internette farklı alternatifler söz konusu olsa da bu alandaki en iyi hizmeti GamerMarkt vermektedir. Uygun fiyatları ve çoklu alternatif seçeneğiyle GamerMarkt; Clash Royale hayranları için ideal özellikler taşımaktadır.

Clash Royale Hesap Satışı

Clash Royale; kartlar ile oynanan bir oyundur. Gerçek zamanlı strateji oyunu olarak bilinmektedir. Clash Royale'de kartlar ile karşılıklı düello, kule savunma mantığı üzerine kurulu bir düzen yer almaktadır. Oyuncu, rakibinin üç kalesini üç dakika içerisinde birtakım ataklarla alt etmeye çalışmaktadır. Clash Royale; strateji ve kart oyunlarının birleşimi olarak bilinmektedir. Clash Royale'deki en önemli para birimi altındır. Sandıklarda çıkan altınlar sürekli birikmektedir. Bu oyunda altınlar, kartları yükseltmek adına kullanılmaktadır. Yükselen her kart, oyuncunun levelini etkilemektedir. Fakat, levelin hızlı yükselmesi için tüm kartları yükseltmek, oldukça hatalı bir tercih olacaktır. Oyunda bir müsabakada maksimum sekiz adet kart kullanılmaktadır. Bu bağlamda, oyuncunun kullanacağı kartlara yatırım yapması çok daha mantıklı olacaktır. CR hesap satışı, tam da bu noktada, CR oyuncularına istediklerini sunmaktadır. CR hesap satışında her oyuncu, kullanacağı kartların daha çok olduğu hesaplara yatırım yaptığı takdirde oyunda başarılı olacaktır. Örneğin, Mücadeleci 1 liginde 12. seviyeye ait bir hesap satın alındığında içerisinde gerçekten çok işe yarar kartların bulunduğu görülecektir. Bu hesapta efsanevi kartların hepsi yer alabilir. En kaliteli kartların başında gelen bu kartlar sayesinde oyundaki tüm rakipleri alt etmek işten bile olmayacaktır. CR hesap satışı sonucunda kaliteli bir hesap satın alan oyuncu, oyunda başarılı olabilmek adına oyunda açık olan tüm kartları test etme şansına kavuşur. Her kartın farklı özelliği bulunmaktadır. Bazıları yerden, bazıları yakından, bazıları ise yukarıdan veya uzaktan saldırıya geçer. Bunun dışında, CR hesap satın alma sonucunda kaliteli bir hesap satın alındığında hesabın içerisinde bulunan kartlar sayesinde oyunda farklı stratejiler geliştirmek mümkün hale gelecektir. Örneğin, kartların özelliklerine göre savunma veya saldırı ağırlıklı farklı stratejiler oluşturulabilir. Bu sayede, her strateji için farklı desteler yaratılabilir. CR hesap satışı sonucunda satın alınan hesaplarda yer alan kartların özellikleri, başarıyı doğrudan etkilemektedir. Bu bağlamda, başarılı bir CR deneyimi için mutlaka hesap satın alınmalıdır.

Clash Royale CR Hesap Satın Al

Ücretsiz isim değiştirme hakkı bulunan CR hesaplarını, tüm efsanevi, destansı, ender, sıradan ve toplam kartların sayısını kupa (trophies) ve taş (gems) sayılarıyla birlikte GamerMarkt Clash Royale Hesap Satışı alanından görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca zaman kaybetmek istemeyen kullanıcılarımız için GamerMarkt CR Hesap Satışı alanına getirmiş olduğumuz çevrim içi satıcıları filtreleme yöntemi ile anında dilediğiniz Clash Royale hesabına GamerMarkt güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

En Hızlı Teslimat
Satın aldığınız hesaplar, yetkililer tarafından kontrol edilerek teslim alınıp size hızlıca teslim edilir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz