GamerMarkt
Oyunlara Gözat

CS:GO Hesap Satışı

BETA


Satıcı Durumu Filtrele

Seçkin Hesap Filtrele

Rank Filtreleyin

Faceit Level Filtreleyin

Nasıl CSGO Hesap Satın Alınır?

GamerMarkt, oyun hesap satışı konusunda bir numaralı web sitesidir. Steam konusunda binlerce hesap satışına aracılık etmenin kazandırdığı tecrübe ile CS:GO (Counter Strike Global Offensive) hesap satışı konusunda da en yenilikçi teknolojilerle müşterilerine hizmet etmeyi amaçlamaktadır. GamerMarkt'ta diğerlerinden farklı olarak satın alacağınız CSGO hesabının özelliklerini filtreleyebilir ve kendinize en uygun CSGO hesabını satın alabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, hesabın Seçkin CSGO hesabı olup olmadığını ya da CSGO'yu parayla satın alıp almadığını görebilirsiniz. Bu sayede satın almak istediğiniz hesabın değerli olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olursunuz.

CSGO Hesap Satın Al

CSGO hesabı satın almak istiyorsanız aradığınız tüm araçlar GamerMarkt tarafından sizlere özenle sunulmaktadır. Eğer siz de CSGO'nun rekabetçi maçlarına iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız ve aradığınız niteliklere uygun CSGO hesabı bulamadıysanız, GamerMarkt'ta bulunan yüzlerce satılık CSGO hesabından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. CSGO hesap satın almak için yapmanız gereken tek şey, GamerMarkt'a kayıt olup, ilan sayfasında Hemen Satın Al tuşuna basmak olacaktır.

Seçkin CSGO Hesapları

Önceleri CSGO para ile satın alınabilen bir oyundu. Ancak Valve firması 6 Aralık 2018'de Steam'de CSGO'yu ücretsiz hale getirdi ve eski oyunculara Loyalty Badge adı verilen Sadakat Rozketi hediye etti. Bu Sadakat Rozeti bulunan hesaplar, CSGO camiasında değerli hesaplar olarak kabul edilmektedir. Ayrıca eğer bir CSGO hesabı, Sadakat Rozeti aldığı tarihden CSGO'yu 5 sene önceden satın aldıysa ve oynadıysa, hesaba ekstra olarak Prime yani Seçkin CSGO Hesabı denilmektedir. Özetle, eğer bir hesap Seçkin CSGO hesabı ise hesabın değeri oldukça yüksektir. Bu özellik sayesinde, daha kaliteli maçlar oynayabilir, hile kullanma olasılığı olan oyuncularla aynı oyunlara denk gelmezsiniz.

CSGO'da Bir Hesap Nasıl Seçkin Olur?

Yukarıda bahsedilen detaylı açıklama ile birlikte, bir hesabın nasıl Seçkin Hesap / Prime Hesap olunacağını şu şekilde sıralayabiliriz.

Dünyaca Seçkin CSGO Hesapları

CSGO'da da diğer tüm oyunlarda olduğu gibi bir lig sistemi bulunmaktadır. CSGO'nun bu lig (eşleştirmeli oyun) sistemine Matchmaking denilmektedir. Bu lig sisteminde her bir lige, rank ya da küme denilmektedir. Ayrıca Global Elite adı verilen Dünyaca Seçkin rankı, Birinci Sınıf Yüce Usta rankı ile birlikte oyunun Matchmaking sisteminde en üst seviye rekabetçi rankıdır. Bu yetenek seviyelerinde oyunlar, oldukça çekişmeli ve kaliteli şekilde oynanmaktadır çünkü her oyunda yetenekli oyuncular yer almaktadır. GamerMarkt'ın filtreleme sistemini kullanarak, kendinize en uygun Global CSGO hesabını satın alabilir ve kaliteli oyunlar oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca diğer tüm rankları da spesifik olarak filtreleyebilirsiniz. Global Elite CSGO hesabı satın almak için en doğru adres GamerMarkt'tır!

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

Anında Teslimat
Satın aldığınız hesaplar ödeme yapıldığı anda tüm bilgileri ile birlikte teslim edilmektedir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz