GamerMarkt
Oyunlara Gözat
CS:GO Hesap SatışıSatıcı Durumu Filtrele

Seçkin Hesap Filtrele

Rank Filtreleyin

Faceit Level Filtreleyin

Nasıl CS:GO Hesap Satın Alınır?

GamerMarkt, oyun hesap satışı konusunda bir numaralı web sitesidir. Steam konusunda binlerce hesap satışına aracılık etmenin kazandırdığı tecrübe ile CS:GO (Counter Strike Global Offensive) hesap satışı konusunda da en yenilikçi teknolojilerle müşterilerine hizmet etmeyi amaçlamaktadır. GamerMarkt'ta diğerlerinden farklı olarak satın alacağınız CS:GO hesabının özelliklerini filtreleyebilir ve kendinize en uygun CS:GO hesabını satın alabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, hesabın Seçkin CS:GO hesabı olup olmadığını ya da CS:GO'yu parayla satın alıp almadığını görebilirsiniz. Bu sayede satın almak istediğiniz hesabın değerli olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olursunuz.

CS:GO Hesap Satın Al

CS:GO hesabı satın almak istiyorsanız aradığınız tüm araçlar GamerMarkt tarafından sizlere özenle sunulmaktadır. Eğer siz de CS:GO'nun rekabetçi maçlarına iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız ve aradığınız niteliklere uygun premium CS:GO hesabı bulamadıysanız, GamerMarkt'ta bulunan yüzlerce satılık CS:GO hesabından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. CS:GO hesap satın almak için yapmanız gereken tek şey, GamerMarkt'a kayıt olup, ilan sayfasında Hemen Satın Al tuşuna basmak olacaktır.

Seçkin CS:GO Hesapları

Önceleri CS:GO para ile satın alınabilen bir oyundu. Ancak Valve firması 6 Aralık 2018'de Steam'de CS:GO'yu ücretsiz hale getirdi ve eski oyunculara Loyalty Badge adı verilen Sadakat Rozketi hediye etti. Bu Sadakat Rozeti bulunan hesaplar, CS:GO camiasında değerli hesaplar olarak kabul edilmektedir. Ayrıca eğer bir CS:GO hesabı, Sadakat Rozeti aldığı tarihden CS:GO'yu 5 sene önceden satın aldıysa ve oynadıysa, hesaba ekstra olarak Prime yani Seçkin CS:GO Hesabı denilmektedir. Özetle, eğer bir hesap Seçkin CS:GO hesabı ise hesabın değeri oldukça yüksektir. Bu özellik sayesinde, daha kaliteli maçlar oynayabilir, hile kullanma olasılığı olan oyuncularla aynı oyunlara denk gelmezsiniz. Premium hesap satın almak istiyorsanız premium CS:GO hesap satın almak için doğru adrestesiniz.

CS:GO'da Bir Hesap Nasıl Seçkin Olur?

Yukarıda bahsedilen detaylı açıklama ile birlikte, bir hesabın nasıl Seçkin Hesap / Prime Hesap olunacağını şu şekilde sıralayabiliriz.

  • 6 Aralık 2013'ten önce CS:GO satın almış ve oynamış olmak.
  • CS:GO profil seviyenizi 21'e yükseltmek.
  • Steam mağazasından 'Seçkin Durumu Güncellemesi' satın almak.
  • CS:GO'yu Steam hesabınıza CD Key olarak eklemek.
  • CS:GO'yu bir arkadaşınız tarafından hediye olarak almak.
  • Bir arkadaşınızın size 'Seçkin Durumu Güncellemesi' hediye etmesi.

Dünyaca Seçkin CS:GO Hesapları

CS:GO'da da diğer tüm oyunlarda olduğu gibi bir lig sistemi bulunmaktadır. CS:GO'nun bu lig (eşleştirmeli oyun) sistemine Matchmaking denilmektedir. Bu lig sisteminde her bir lige, rank ya da küme denilmektedir. Ayrıca Global Elite adı verilen Dünyaca Seçkin rankı, Birinci Sınıf Yüce Usta rankı ile birlikte oyunun Matchmaking sisteminde en üst seviye rekabetçi rankıdır. Bu yetenek seviyelerinde oyunlar, oldukça çekişmeli ve kaliteli şekilde oynanmaktadır çünkü her oyunda yetenekli oyuncular yer almaktadır. GamerMarkt'ın filtreleme sistemini kullanarak, kendinize en uygun Global CS:GO hesabını satın alabilir ve kaliteli oyunlar oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca diğer tüm rankları da spesifik olarak filtreleyebilirsiniz. Global Elite CS:GO hesabı satın almak için en doğru adres GamerMarkt'tır!

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

En Hızlı Teslimat
Satın aldığınız hesaplar, yetkililer tarafından kontrol edilerek teslim alınıp size hızlıca teslim edilir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz