GamerMarkt
Oyunlara Gözat
CS:GO Item - Skin Satışı BETADış Görünüş

Kategori

Nadirlik

CS:GO Skin Satışı

Counter Strike Global Offensive (CS:GO), Valve tarafından geliştirilmiş, dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CS:GO'da topluluk pazarı adı verilen bir market bulunmaktadır. Bu topluluk pazarında item satışları yapılmaktadır. Ancak topluluk pazarında yapılan skin satışlarının, gerçek bir para karşılığı bulunmamaktadır. Dolayısıyla, CS:GO skinlerini gerçek paraya çevirmek ve satmak isteyen Steam kullanıcılarının en büyük ihtiyacı, CS:GO oynarken kazandıkları skinlerin satışını gerçek para karşılığında ve güvenilir bir platformdan satmaktır. GamerMarkt olarak, bu ihtiyacı gidermek adına CS:GO item satış ve CS:GO skin satış işlemlerinizi, güvenli bir biçimde yapmanız için özenle geliştirmiş olduğumuz CS:GO Skin Satış hizmetimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

CS:GO Item Satış Pazarı

GamerMarkt üzerinde bulunan CS:GO Item Satış sayfasında, topluluk pazarından farklı olarak, doğrulanmış kullanıcılar tarafından indirimli satış yapılmaktadır. Bu sayfaya eklenen item, skin ilanları GamerMarkt tarafından belirli aralıklarla kontrol edilip, doğrulanmaktadır. Bu sayede, item/skin satarken veya satın alırken GamerMarkt'ı güvenle tercih edebilirsiniz.

CS:GO Skin Fiyatları

Eğer CS:GO'da uygun fiyatlı skin satın almak istiyorsanız, Steam topluluk pazarı, sizin için doğru bir tercih olmayabilir. Çünkü GamerMarkt üzerinde satılan CS:GO Skin fiyatları, topluluk pazarından daha ucuz olmaktadır. Sizler de daha fazla para harcamadan, ucuz CS:GO Skin satın almak istiyorsanız, sitemizde bulunan ilanlara göz atabilir, beğendiğiniz itemi, skini anında satın alabilir ve satın aldığınız ürünün keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

CS:GO Kasa ve Anahtar Fiyatları

CS:GO'da itemler, skinler kasa adı verilen eşyalardan düşmektedir. Herhangi bir CS:GO kasasını açmak için o kasaya ait bir CS:GO anahtarına sahip olmanız gerekir. Bu kasa ve anahtarlara sahip olmak için GamerMarkt'ta satışta olan ucuz kasa ve ucuz anahtar eşyalarını güvenle satın alabilir ve dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. CS:GO anahtarları, genellikle CS:GO kasalarından daha maliyetlidir. Dolayısıyla ucuz CS:GO anahtarı satın almak sizin için en önemli faktörlerden birisi olacaktır. Bu kasaların içerisinden ne çıkacağını merak ediyorsanız, birkaç örnek şu şekilde verilebilir: AK-47, M4A1, AUG, Glock-18, Karambit, Bıçak (Knife), Glove (Eldiven), StatTrak desenleri vb.

CS:GO Express Satış

CS:GO Express satış sistemi, GamerMarkt tarafından geliştirilmiş, alıcılar ve satıcılar için çok büyük kolaylıklar sağlayan yardımcı bir takas sistemidir. Bu sisteme dahil olan satıcılar, itemlerini ve skinlerini kolayca GamerMarkt'a ekleyebilirler. Eğer bir alıcı skini satın almak isterse, skin satıcının dahil olduğu Express satış sistemi tarafından gönderilir. Satıcıya yalnızca mobil Steam Guard üzerinden onay vermek kalır. Bu transfer işleminde, hatalı item gönderilme olasılığı yoktur. Bu sayede CS:GO item satarken herhangi bir sorun yaşamazsınız ve tarafınıza teslim edilen CS:GO skin'in hatalı gelip gelmediği konusunda endişe etmenize gerek kalmaz.

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

Anında Teslimat
Satın aldığınız hesaplar ödeme yapıldığı anda tüm bilgileri ile birlikte teslim edilmektedir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz