GamerMarkt
Oyunlara Gözat
League of Legends HesaplarıSatıcı Durumu Filtrele

Botted Hesapları Filtrele

Sunucu Filtrele

Lig Filtrele

Flex Lig Filtrele

Profil Nişanı Filtrele

Takdir Seviyesi Filtrele

LoL Hesap Satışı

League of Legends sıradan bir MOBA oyunu değildir. Arenasında her ligden oyuncunun rekabet edebildiği bir takım oyunudur. Her maç team fightlar (takım savaşı) ve Nexus'u yok edebilmek için uygulanan değişik stratejilerle doludur. LoL'de diğer online oyunlar gibi hesap oluşturularak, hesaba seviye ve lig atlatılarak oynanmaktadır. LoL hesabınızı geliştirmek için seviye ve lig atlamak uzun zaman alabilir. Bu yüzden LoL hesabı satın alarak zaman kazanmak istemez misiniz? GamerMarkt güvencesi ile dilediğiniz niteliklere sahip bir hesap satın alabilir veya LoL hesabınızı satabilirsiniz.

Sürekli takım arkadaşlarınız yüzünden lose (bozgun) aldığınızı düşünün. Bu durum hesabınızın liginin yükselmesini zorlaştıracaktır. GamerMarkt üzerinden yüksek winrateli (kazanma oranına sahip) League Of Legends hesaplarını anında satın alarak lig serüvenine dilediğiniz yerden başlayabilirsiniz. Ayrıca çok uygun fiyatlara unranked LoL hesabı alabilir, LoL maceranıza sıfırdan başlayabilirsiniz. Kendi şartlarınıza uygun LoL hesabı arıyorsanız, tek yapmanız gereken, LoL Hesap Satışı sayfasında yer alan ilan filtrelerini kullanmak olacaktır. İster full kostüm, ister full şampiyon içeren dilediğiniz derecedeki hesapları GamerMarkt üzerinden görüntüleyebilir ve satın alabilirsiniz.

League Of Legends Hesap Fiyatları

League Of Legends'ta kazanmanın en önemli koşullarından biri güçlü şampiyonlara ve etkileyici kostümlere sahip olmaktır. GamerMarkt'ta eşsiz LoL hesaplarını uygun fiyatlara bulabilir ve anında satın alabilirsiniz.

İşte LoL hesabı satın alırken kullanabileceğiniz filtreler:

  • Sunucu: Türkiye (TR) sunucusunda mı yoksa Batı Avrupa (EUW) sunucusunda mı oynuyorsun? Belki de AB Doğu & İskandinav (EUNE) sunucusunda, Rusya (RU) sunucusunda ya da Kuzey Amerika (NA) sunucusunda oynuyorsundur. Binlerce hesap arasından TR, EUW, NA, EUNE ya da RU sunucularındaki hesapları filtreleyebilir ve satın alabilirsiniz.
  • Lig ve Profil Nişanı: Unranked hesap mı istiyorsunuz yoksa yüksek ligli League of Legends hesabı satın almak mı? Demir (Iron) liginden Şampiyonluk (Challenger) ligine kadar aradığınız tüm hesapları GamerMarkt Hesap Satış sayfamızda bulabilir ve satın alabilirsiniz.
  • Takdir Seviyesi: 5. seviye takdir seviyesine sahip LoL hesaplarını satış alanımızdaki filtreleri kullanarak kolayca bulabilirsiniz.
  • Şampiyon ve Kostüm Sayısı: Dereceli oyunlarda kostümlerinizle göz kamaştırmak isteyebilir, Efsanevi, Ebedi, İhtişamlı ve Çok Ender (Ultra Rare) kostümler ile bunu başarabilirsiniz. Ayrıca yeni gelen bir şampiyonu içeren bir hesabı anında satın alarak, o şampiyonda efsane olabilirsiniz. Tüm bu fırsatları GamerMarkt olarak size sunuyoruz.
  • Gelişmiş Hesap Arama Sistemleri: Anında yüksek winrateli hesaplar almak istiyor fakat fazla ödemek istemiyor musunuz? GamerMarkt'ta bulunan gelişmiş hesap arama sistemlerimizle çevrim içi satıcıları arayabilir, yüksek winrateli LoL hesaplarını ucuzdan pahalıya sıralayarak görüntüleyebilir ve anında güvenle satın alabilirsiniz. Alışverişinizden memnun kalmanız halinde isterseniz satıcınızın tüm ilanlarına ulaşabilir ve dilediğiniz ilanı satın alabilirsiniz.

Her bütçeye, isteğe ve zevke göre League of Legends hesapları satıyoruz. Yüzlerce hesap arasından dilediğiniz hesabı seçip, kendinize en uygun LoL hesabını bulup satın alabilir ve rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

En Hızlı Teslimat
Satın aldığınız hesaplar, yetkililer tarafından kontrol edilerek teslim alınıp size hızlıca teslim edilir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz