GamerMarkt
Oyunlara Gözat
League of Legends HesaplarıBotted Hesapları Filtrele

Sunucu Filtrele

Lig Filtrele

Flex Lig Filtrele

Profil Nişanı Filtrele

Takdir Seviyesi Filtrele

LoL Hesap Satışı

League of Legends sıradan MOBA oyunlarından değil. Arenanın her tarafında bulunan şiddetli rekabet ile yoğrulmuş yepyeni bir dünya. Her bir savaş (maç) benzersizdir ve her iki takımın mensupları da rakip Nexus'u yok etmeye çalışır. Ancak LoL'ün diğer online oyunlarla ortak noktası, tüm oyuncular sıfırdan bir hesap açarak oyuna başlamak zorundadır. Bu da, eğer oyun becerileriniz başlangıçta yeteri kadar iyi olmayacağı için, oyunda uzmanlaşmak sandığınızdan daha fazla vakit alabilir. Öyleyse neden bir LoL hesabı satın almıyorsunuz ve sıfırdan başlıyorsunuz? GamerMarkt ile her zaman bir seçeneğiniz var.

Gece gündüz maç kaybettiğinizi düşünün, bu durumda LoL'de lig kasmak oldukça zor olacaktır. Buna sebep olan troll takım arkadaşların ya da yeteneksiz oyuncular olabilir. Ancak, çok kaliteli bir lol hesabında, full şampiyon full kostüm bulunur, bu sayede tüm oyun potansiyelinizi ortaya çıkarabilecek ve daha yüksek liglerde oynayabileceksiniz. Üstelik aylarca kötü oyun deneyimlemenize gerek kalmadan. Sizin için her türlü şeyi, GamerMarkt olarak, biz çoktan hazırladık!

League of Legends Hesap Fiyatları

Rakiplerine bir ders vermeyi çok mu istiyorsun? Bunu yapmanın ilk yolu çok güçlü bir şampiyona, ve görkemli bir kostüme sahip olmak. GamerMarkt'tan ucuz LoL hesapları satın alın ve bu güce tam anlamıyla sahip olun. İşte LoL hesabı satın alırken kullanabileceğiniz filtreler:

  • Sunucu: Türkiye (TR) sunucunda mı yoksa Batı Avrupa (EUW) sunucusunda mı oynuyorsun? Yüzlerce hesap arasından TR veya EUW LoL hesaplarını seçebilirsiniz.
  • Lig ve Profil Nişanı: Unranked hesap mı istiyorsunuz yoksa yüksek ligli League of Legends hesabı satın almak mı? Demir liginden Şampiyonluk (Challenger) ligine, aradığınız tüm hesaplar burada.
  • Takdir Seviyesi: 5. seviye takdire sahip LoL hesaplarını filtrelerimizi kullanarak bulabilirsiniz.
  • Şampiyon ve Kostüm Sayısı: Dereceli oyunlarda kostümlerinizle göz kamaştırmak isteyebilirsiniz, ya da yeni gelen bir şampiyonu anında alarak, o şampiyonda efsane olabilirsiniz. Tüm bu fırsatları GamerMarkt olarak size yaratıyoruz.

Her zevke, bütçeye ve beceri seviyesine göre League of Legends hesapları satıyoruz. Yüzlerce hesap arasında dilediğiniz seçin, kendinize en uygun LoL hesabını bulun ve satın alın. Rakipleriniz korkudan titremeye başladı bile.

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

Anında Teslimat
Satın aldığınız hesaplar ödeme yapıldığı anda tüm bilgileri ile birlikte teslim edilmektedir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz