GamerMarkt
Oyunlara Gözat

League of Legends Unranked Hesap Satışı

GamerMarkt güvencesiyle Unranked LoL Hesap satın almak için size uyan bir hesabı satın alarak, anında hesabı teslim alabilirsiniz. Ürün bilgileri, yaklaşık değerler olarak verilmektedir. Hesaplarda çok nadir de olsa düşük öncelikli sıra bulunabilir.

TR 30 Level Unranked Hesap

€ 3.75

20~30 Kapsül
0~5 Şampiyon
0 Kostüm
Sunucu: TR
Anında Teslim
Stok:

Hemen Satın Al: TR

EUW 30 Level Unranked Hesap

€ 3.75

20~30 Kapsül
0~5 Şampiyon
0 Kostüm
Sunucu: EUW
Anında Teslim
Stok:

Hemen Satın Al: EUW

EUNE 30 Level Unranked Hesap

€ 3.75

20~30 Kapsül
0~5 Şampiyon
0 Kostüm
Sunucu: EUNE
Anında Teslim
Stok:

Hemen Satın Al: EUNE

NA 30 Level Unranked Hesap

€ 3.75

20~30 Kapsül
0~5 Şampiyon
0 Kostüm
Sunucu: NA
Anında Teslim
Stok:

Hemen Satın Al: NA

Unranked Hesap Satışı

League of Legends dünyasında başarılı olmak isteyenler için daha önce hiçbir işleme maruz kalmamış, tertemiz ve oynanmaya elverişli hesapların önemi büyüktür. Unranked hesap; adından da anlaşılabileceği gibi herhangi bir sıraya konmamış, yükseltilmemiş ve rütbe verilmemiş hesapları tasvir etmektedir. Unranked hesap satışı konusunda bu piyasanın en kaliteli ve en uygun fiyatlı ismi, GamerMarkt olarak bilinmektedir. GamerMarkt'ta birbirinden farklı özelliklere sahip olan çeşit unranked hesap satışı yapılmaktadır. Genel olarak, TR 30 level unranked hesap, EUW 30 level unranked hesap GameMarkt kalitesiyle satışa sunulmaktadır.

League of Legends Unranked Hesap Satışı

League of Legends dünyasında birçok oyuncu, başarılı olmak istemektedir. Başarılı olmanın yollarından birisi, dereceli oynamaktan geçmektedir. Ancak, her oyuncunun dereceli oynamak için vakti bulunmaz. Dereceli oynamak isteyen ama en baştan hesap kasacak vakti olmayanlar için en ideal yöntem unranked hesap satın almak olarak bilinmektedir. Bunun dışında, mevcut ELO'sundan memnun olmayanlar için de en mantıklı hareket, unranked hesap satın almaktır. Ayrıca, League of Legends'a sıfırdan başlasam diye aklından geçirenler için de yapılabilecek en doğru şey, unranked hesap satın almak olarak tavsiye edilmektedir. Unranked hesaplar, GamerMarkt kalitesiyle satışa hazır hale getirilmektedir. Oyuncular, unranked hesapları, diledikleri gibi kullanma şansına sahip olmaktadırlar. TR 30 level unranked hesaplarda 25 veya 25ten daha fazla şampiyon kapsülü yer almaktadır. Bunun dışında, EUW 30 level unranked hesaplarda da 25 veya daha fazla şampiyon kapsülü vardır. Ayrıca, bazı durumlarda stok temini gerçekleşeceği için, anında teslimat gerçekleşmeyebilir. Bu tür durumlarda bekleme süresi birkaç saati bulabilir. Oyuncular, hiçbir şekilde beklemeden hazır hesaplardan satın alarak 30 levela gelmeyi başarabilirler. Unranked hesap satışının oyuncunun kendi açtığı hesabın 30 levela getirilmesiyle bir alakası yoktur. O durum, level boosting hizmetlerine girmektedir. Unranked hesaplar, özel bir sistem tarafından kasılmakta ve satışa hazır hale getirilmektedir. 30 level unranked hesaplar, rastgele nickler seçilerek oluşturulmaktadır. Unranked hesapların nickleri, rastgele nick üreten sitelerden alınmaktadır ve size gelecek hesabın nickini seçme imkanınız bulunmamaktadır.

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

Anında Teslimat
Satın aldığınız hesaplar ödeme yapıldığı anda tüm bilgileri ile birlikte teslim edilmektedir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz