GamerMarkt
Oyunlara Gözat

League of Legends Unranked Hesap Satışı

TR 30 Level Unranked Hesap

Anında Teslim

Kapsül 20~30
Şampiyon 0~5
Kostüm 0
Sunucu TR
Stok
€ 2.50

EUW 30 Level Unranked Hesap

Anında Teslim

Kapsül 20~30
Şampiyon 0~5
Kostüm 0
Sunucu EUW
Stok
€ 2.50

EUNE 30 Level Unranked Hesap

Anında Teslim

Kapsül 20~30
Şampiyon 0~5
Kostüm 0
Sunucu EUNE
Stok
€ 2.50

NA 30 Level Unranked Hesap

Anında Teslim

Kapsül 20~30
Şampiyon 0~5
Kostüm 0
Sunucu NA
Stok
€ 2.50

RU 30 Level Unranked Hesap

Anında Teslim

Kapsül 20~30
Şampiyon 0~5
Kostüm 0
Sunucu RU
Stok
€ 2.50

Unranked Hesap Satışı

League of Legends dünyasında başarılı olmak isteyenler için daha önce hiçbir işleme maruz kalmamış, tertemiz (fresh) ve oynanmaya elverişli hesapların önemi büyüktür. Unranked (derecesiz) hesap; adından da anlaşılabileceği gibi herhangi bir sıraya konmamış, yükseltilmemiş ve rütbe verilmemiş hesapları tasvir etmektedir. Unranked hesap satışı konusunda bu piyasanın en kaliteli ve en uygun fiyatlı ismi, GamerMarkt olarak bilinmektedir. GamerMarkt'ta birbirinden farklı sunucularda satın alabileceğiniz çeşitli unranked hesap satışları yapılmaktadır. Genel olarak, TR 30 level unranked hesap, EUW 30 level unranked hesap, NA 30 level unranked hesap ve EUNE 30 level unranked hesaplar GamerMarkt kalitesiyle satışa sunulmaktadır.

League of Legends Unranked Hesap Satışı

League of Legends dünyasında birçok oyuncu, başarılı olmak istemektedir. Başarılı olmanın yollarından birisi, dereceli oynamaktan geçmektedir. Ancak, her oyuncunun dereceli oynayarak lig yükselmek için yeterli vakti bulunmaz. Dereceli oynamak isteyen ama en baştan hesap kasacak vakti olmayanlar için en ideal yöntem unranked hesap satın almak olarak bilinmektedir. Bunun dışında, mevcut ELO'sundan (MMR) memnun olmayanlar için de en mantıklı hareket, unranked hesap satın almaktır. Ayrıca, League of Legends'a sıfırdan başlasam diye aklından geçirenler için de yapılabilecek en doğru şey, unranked hesap satın almak olarak tavsiye edilmektedir çünkü sıfırdan 30 levela ulaşmak uzun bir sürenizi alabilir. Unranked hesaplar, GamerMarkt kalitesiyle satışa hazır hale getirilmektedir. Oyuncular, unranked hesapları, diledikleri gibi kullanma şansına sahip olmaktadırlar. TR 30 level unranked hesaplarda 20-30 aralığında kapsül bulunmaktadır. Bunun dışında, EUW 30 level unranked hesaplarda 20-30 aralığında kapsül bulunmaktadır. Ayrıca NA ve EUNE sunucularındaki 30 level unranked hesaplarda da 20-30 aralığında kapsül bulunmaktadır. Oyuncular, hiçbir şekilde beklemeden hazır hesaplardan satın alarak 30 levela gelmeyi başarabilirler.

Unranked Hesap Nedir?

Unranked hesap satışının oyuncunun kendi açtığı hesabın 30 levela getirilmesiyle bir alakası yoktur. O durum, level boosting hizmetlerine girmektedir. Unranked hesaplar, özel bir sistem tarafından kasılmakta ve satışa hazır hale getirilmektedir. 30 level unranked hesapların nickleri, rastgele nick üreten sitelerden alınmaktadır ve size gelecek hesabın nickini seçme imkanınız bulunmamaktadır.

Sizde 30 levela kadar hesabınızı yükselterek zaman kaybetmek istemiyorsanız GamerMarkt'ın satmış olduğu TR, EUW, NA ve EUNE sunucularındaki unranked hesapları ödeme yaparak anında satın alabilirsiniz.

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

En Hızlı Teslimat
Satın aldığınız hesaplar, yetkililer tarafından kontrol edilerek teslim alınıp size hızlıca teslim edilir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz