GamerMarkt
Oyunlara Gözat
Steam Hesap SatışıSatıcı Durumu Filtrele

Hesap Cezası Filtrele

CS:GO Filtrele

Steam Hesabı Satın Alın

Her zaman ücretsiz yeni bir Steam hesabı oluşturabilirsiniz. Ama bu, size boş bir profilden başka bir şey kazandırmayacaktır. Neden yıllarca boş bir Steam hesabını geliştirmek, seviye atlatmak ve rozetler kazanmak için uğraşasınız ki?

GamerMarkt'ta, Steam hesaplarını satın alabilir ve birçok oyuna ve indirilebilir içeriğe (DLC) sahip olabilirsiniz. Her şeyden öte, ister Battle Royale ister eski bir strateji oyunu oynama havasında olun, satın alacağınız Steam hesabında dilediğiniz içerikler olacağı için mağazaya tek tek göz atmanıza gerek kalmayacak. Çünkü, dilediğiniz tüm oyunlar tek bir tıkla erişilen kendi Steam kütüphanenizde mevcut olacaktır.

Steam; klasik (eski), yeni, online ya da offline tüm video oyunlarını barındıran ve oyuncular tarafından tercih edilen bir platformdur. Binlerce lira harcamadan bu cennete dahil olmanın ve oyun kütüphanenizi daha düşük fiyatlara tamamlamanın tam da zamanı! Öyleyse, bir Steam hesabı almak için daha fazla beklemeyin ve dilediğiniz kriterlerde bir Steam hesabını GamerMarkt Steam Hesap Satışı alanından satın alın.

Hangi Tür Steam Hesapları Satılıyor?

Tüm Steam hesapları birbirinden farklıdır. Sitemizdeki hesapların özellikleri genel olarak şu şekildedir:

  • Oyun Koleksiyonu: GamerMarkt'taki satılık Steam hesaplarını filtrelemek isterseniz, dilediğiniz tüm oyunları seçebilir ve onlarca oyundan binlerce oyuna kadar hesapları listeleyebilirsiniz.
  • DLC Koleksiyonu: Bildiğiniz gibi, oyunların ücretsiz ve ücretli birçok DLC içeriği bulunmaktadır. Bu DLC'leri hesaplar bölümünde filtreleyerek veya GamerMarkt Steam Hesap Satışı kısmında DLC'ler bölümünde görebilirsiniz.
  • Steam Seviyesi: Eğer çok büyük bir arkadaş listeniz varsa ve çok büyük bir vitrininiz varsa, yüksek seviyeli bir Steam hesabı satın almanız daha uygun olacaktır. GamerMarkt'ta tüm seviyelerde hesaplar mevcuttur.
  • Hesap Yaşı: 10 yıl önce oluşturulmuş bir Steam hesabı mı arıyorsunuz? Steam hesapları sayfasındaki filtreleri kullanarak dilediğiniz yaş aralıklarındaki hesapları filtreleyebilirsiniz.
  • Ücret: Tahmin edeceğiniz üzere, yüzlerce oyuna ve DLC'ye sahip olan hesaplar, daha az oynanabilir içeriğe sahip olanlardan daha pahalıdır. Bu sebeple, bütçenize uygun satılık Steam hesaplarını, dilediğiniz fiyat aralıklarına göre Steam Hesap Satışı alanımızdan filtreleyebilir ve anında satın alabilirsiniz.
  • Yeni Filtrelerimiz: Sadece para ile alınmış Counter Strike Global Offensive hesaplarını filtreleyebilir, bu sayede daha kaliteli rekabetçi CS:GO oyunları oynayabilirsiniz. Ek olarak daha önce hiç ban yememiş Steam Hesaplarını'da filtreleyebilir ve GamerMarkt güvencesiyle anında satın alabilirsiniz.

En Kısa Sürede Steam Hesabı Satın Alın

GamerMarkt sayesinde bir Steam hesabı satın alana kadar haftalarca beklemeniz gerekmez. GamerMarkt'ın çevrimiçi satıcıları filtreleme özelliğini kullanarak o an aktif olan satıcıları tespit edebilir ve ödeme yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan hemen sonra, GamerMarkt olarak, satıcıya ulaşacağız ve erişim için gerekli tüm ayrıntıları size aktaracağız. Tüm işlemler GamerMarkt'ın bünyesindeki profesyonel yetkililer tarafından güvenle yapılmaktadır. Böylelikle sizi tüm dolandırıcılık eylemlerinden korumaktayız.

Steam hesabınızı satmak istiyorsanız, bir GamerMarkt hesabı oluşturun ve kimliğinizi doğrulayın. Ardından üye panelinde bulunan satış bölümünden kolayca Steam hesabınızı satabilirsiniz.

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

En Hızlı Teslimat
Satın aldığınız hesaplar, yetkililer tarafından kontrol edilerek teslim alınıp size hızlıca teslim edilir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz