GamerMarkt
Oyunlara Gözat
Teamfight Tactics HesaplarıSatıcı Durumu Filtrele

Botted Hesapları Filtrele

Sunucu Filtrele

Lig Filtrele

Profil Nişanı Filtrele

Takdir Seviyesi Filtrele

TFT Hesap Satışı

Taktik savaşları sekiz rakibin karşı karşıya geldiği ve sadece birinin zafere ulaşabildiği Riot Games'in çıkardığı yeni bir oyun modudur. En iyi takımı ve en iyi kompozisyonu oluşturup rakiplerinizi birer birer alt etmenin keyfini çıkarın.

TFT yedi rakibe karşı mücadele ettiğiniz ve her tur sizin adınıza savaşacak güçlü bir takım oluşturmaya çalıştığınız, açık savaş arenası tarzında sıra tabanlı bir strateji oyunudur.

League Of Legends şampiyonları arasından takımınızı oluşturarak tüm rakiplerinizi bozguna uğratmak ve ayakta kalan son oyuncu olmak, işte TFT (Teamfight Tactics) tamamen bundan ibaret.

TFT Hesap Fiyatları

Teamfight Tactics eşleştirme sistemi harika bir rekabet deneyimi sunuyor. Her bir oyunu kaçıncı bitirdiğinize bağlı olarak Demir'den Şampiyonluk Aşaması'na kadar uzanan bu yolculuğun her anını keyifle geçirebilirsiniz. Minik efsaneleriniz bu yolculukta TFT'deki yüzünüz olacak. Dans edecek ifadeler kullanacak, hareketler sergileyecek ve genel anlamda rakiplerinize hava atacaklar. Size en uygun TFT Hesaplarını ve en havalı Minik efsaneleri GamerMarkt Teamfight Tactics hesap satış alanımızda bulabilirsiniz.

Rakipleriniz üzerinde kurduğunuz bu sevimli baskı sayesinde aşamaları hızlıca tırmanma fırsatı bulacaksınız.

  • Filtreleme Sistemi: GamerMarkt'ın geliştirdiği filtreleme sistemleri ile aradığınız Minik Efsane, Arena Görünümü ve Çatapatları içeren hesapları hızlıca bulabilir ve anında satın alabilirsiniz.
  • Sunucu: Oynamak istediğiniz sunucuya dair bir hesap satın almanız mümkün; TR, EUW, NA, EUNE, RU sunucularında size en uygun TFT hesabını bulmak için filtreleme sistemimizi kullanabilirsiniz.
  • Minik Efsane: İstediğiniz Minik Efsaneler ile oynamak artık çok kolay. Hiddetboynuz mu yoksa Sakinkuyruk mu? GamerMarkt Teamfight Tactics Hesap Satışı alanından istediklerinizi içeren bir TFT hesabını filtreleyerek seçebilirsiniz.
  • Lig ve Profil Nişanı: Derecesiz (Unranked) bir TFT hesabı mı satın almak istiyorsun yoksa Şampiyonluk (Challenger) liginde mi? Aradığınız tüm Teamfight Tactics hesapları işte burada GamerMarkt'ta!

GamerMarkt olarak her zevke, bütçeye ve beceri seviyesine göre League of Legends ve Teamfight Tactics (Taktik Savaşları) hesapları satıyoruz. Yüzlerce hesap arasından dilediğinizi seçin, kendinize en uygun TFT Teamfight Tactics hesabını bulun ve satın alın. Rakiplerinize Minik Efsanenizle birlikte korku salın!

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

En Hızlı Teslimat
Satın aldığınız hesaplar, yetkililer tarafından kontrol edilerek teslim alınıp size hızlıca teslim edilir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz