GamerMarkt
Oyunlara Gözat
Teamfight Tactics Hesapları



Botted Hesapları Filtrele

Sunucu Filtrele

Lig Filtrele

Profil Nişanı Filtrele

Takdir Seviyesi Filtrele

TFT Hesap Satışı

Parça parça olmuş ve bir rüyayı andıran Yakındiyar'da geçen Taktik Savaşları, seni yedi rakiple karşı karşıya getiren ve herkesin zafere ulaşmak için birbiriyle mücadele ettiği yeni bir oyun modu. En iyi takımı oluştur, birimlerini güçlendir ve savaşın gidişatını izle.

TFT yedi rakibe karşı mücadele ettiğiniz ve her tur sizin adınıza savaşacak güçlü bir takım oluşturmaya çalıştığınız, açık savaş arenası tarzında sıra tabanlı bir strateji oyunu. Amacınız, ayakta kalan son oyuncu olmak.

League of Legends şampiyonları arasından sizin adınıza savaşacak bir takım oluşturarak rakiplerinizin üstesinden gelmek ve ayakta kalan son oyuncu olmak, işte hedef bu.

TFT Hesap Fiyatları

Eşleştirme sistemi harika bir rekabet deneyimi sunuyor. Her bir oyunu kaçıncı bitirdiğinize bağlı olarak Demir'den Şampiyonluk Aşaması'na kadar uzanan sıralamalarda yükselecek veya düşeceksiniz.Minik efsaneler, TFT'deki suretiniz olacak. Dans edecek, ifadeler kullanacak, hareketler sergileyecek ve genel anlamda rakiplerinize hava atacaklar.

Rakipleriniz üzerinde kurduğunuz bu sevimli baskı sayesinde aşamaları hızlıca tırmanma fırsatı bulacaksınız.

  • Sunucu: Oynamak istediğiniz sunucuya dair bir hesap satın almanız mümkün; TR, EUW ve daha fazlası...
  • Minik Efsane: İstediğiniz Minik Efsaneler ile oynamak artık çok kolay. Hiddetboynuz mu yoksa Sakinkuyruk mu? Mağazadan istediklerini içeren bir hesap seçebilirsin.
  • Lig ve Profil Nişanı: Derecesiz (unranked) bir TFT hesabı mı satın almak istiyorsun yoksa şampiyonluk (challenger) liginde mi ? Aradığın tüm tft hesapları işte burda!

Her zevke, bütçeye ve beceri seviyesine göre League of Legends ve Teamfight Tactics (Taktik Savaşları) hesapları satıyoruz. Yüzlerce hesap arasından dilediğinizi seçin, kendinize en uygun TFT (Teamfight Tactics) hesabını bulun ve satın alın. Rakiplerinize Minik Efsanenizle birlikte korku salın!

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

Anında Teslimat
Satın aldığınız hesaplar ödeme yapıldığı anda tüm bilgileri ile birlikte teslim edilmektedir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz