GamerMarkt
Oyunlara Gözat
Valorant Kapalı Beta Hesapları BETA


Botted Hesapları Filtrele

Sunucu Filtrele

Valorant Hesap Satışı

Valorant FPS türünde yapılmış, benzersiz bir Riot Games oyunudur. Her zaman biz oyuncuları şaşırtmayı başaran ve çıtayı bir üst noktaya taşıyan Riot Games, yeni oyununda benzersiz ve akıcı bir oyun deneyimini, 128 tıklama oranı ve en düşük gecikme değerleri ile sunmaktadır. Bu sayede yeteneklerinizi son noktasına kadar kullanabileceksiniz. Valorant oyununda bir çok ajan ve her ajanın benzersiz özellikleri bulunur. Kendi oyun stilinize göre bunları seçebilir, birbirinden benzersiz silah ve ajan kostümleri ile arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz. FPS oyunlarında pratik çok önemlidir. Bu sebeple sınırlı sayıda olan kapalı beta sürecini kaçırmayın.

Valorant Nasıl Oynanır

Valorant oynamak için öncelikle bir kapalı beta erişimi olan Valorant hesabına sahip olmanız gerekir. Valorant Hesap Satışı bölümünde listelenen bütün satılık Valorant hesapları tarafımızca kontrolleri yapılmış, kapalı beta erişimi bulunan hesaplardır. Hesapların aynı zamanda League of Legends ve Teamfight Tactics bilgilerini de hatasız bir şekilde aynı sayfa size GamerMarkt kalitesi ile sergilenmektedir. Hemen bu hesaplardan birini alarak bu benzersiz deneyime sizde dahil olun!

Valorant Kapalı Beta Erişimi

Oyuncuların en merak ettiği sorular Valorant kapalı beta erişimi nasıl alınır, Valorant key nasıl düşürülür gibi sorulardır. Valorant Kapalı Beta erişimi çekiliş usulü ile belirli yayın platformlarında yayın izledikçe yapılmaktadır. Eğer şansınız yaver gitmediyse ve Valorant erişimi alamadıysanız, listelediğimiz uygun fiyatlı hesaplar arasından kendinize en uygun olanı seçin ve Valorant oynamaya başlayın.

Kolay İşlem
İşleminizi kolayca halledebilmeniz için hazırlanmış basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü

Güvenli Alışveriş
Ödeme yöntemlerinde kullanılan teknolojiler daima veri güvenliğini ön planda tutar

Anında Teslimat
Satın aldığınız hesaplar ödeme yapıldığı anda tüm bilgileri ile birlikte teslim edilmektedir

Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz